ZÁVODY A UMÍSTĚNÍ V ROCE 2017

28. 5. Choltice

27.5. Čeperka
Naši borci zaběhli svůj rekord a to s časem 18:44! Děvčatům v Čeperce se po chybě na trojáku povedl čas 31:41.
13. 5. Svinčany
12.5. Slepotice
6.5 Dříteč

Zahájení LPO proběhlo ve Dříči. Útok se děvčatům povedl a umístily se na pátém místě z deseti týmů s časem 19:24 s. V soutěži o Pohár starosty SDH Dříteč byla děvčata se součtem časů ze dvou útoků na bedně - na krásném třetím místě. Klukům se zahájení sezóny bohužel nevydařilo, ale věříme, že teď už bude jenom líp!

29.4. Hrádek
22.4. Holice - Memoriál Jiřího Kerouše
14.4. Pohránov
8. 4. O pohár starosty SDH Stéblová

Sezóna zahájena. Běhalo se na dvě B a časy se sčítaly.

Stéblová D získala úžasný první místo! Naše ženy se umístily taky na bedně. I když třetí :-)

ZÁVODY A UMÍSTĚNÍ V ROCE 2016

9.1. v 10:00  O POHÁR TŘÍ KRÁLOVSTVÍ 4.ROČNÍK pořádá SDH Kunětice, sportovní areál Ráby

Závodů se zúčastnilo 33 mužských týmů a naši muži se umístili s časem 19:86 na krásném 21. místě (sestřikové terče). První místo obsadil tým z Hrobic s časem 15:34.

5.3. ve 14:00 Rosice u Chrasti

9.4. ve 13:00 O pohár starosty SDH Stéblová - prostor u rybníka

Na naše závody dorazilo 10 mužských družstev a 3 ženské týmy. Naše ženy se umístily s celkovým časem 52:26 s (dva pokusy) na druhém místě. První byly děvčata z Hrobic (45:48 s.). Naši muži se umístili s časem 41:81 s. na pátém místě a družstvo D s časem 45:43 s. na osmém místě. První místo získalo družstvo Smidary s časem 31:07 s.

16.4. ve 12:00 Memoriál Jiřího Kerouše 2. ročník na Náměstí T.G.M. Holice

Závody v Holicích jsou hojně navštěvované. Sjelo se 34 mužských týmů a 13 ženských týmů. Naši kluci se umístili na úžasném osmém místě s časem 17:09 s. První byl tým ze Smidar (15:21 s.). Děvčata skončila s časem 36:81 s. na 11. místě. První byly ženy z Nedvězí s časem 19:23 s.

23.4. 13:00 Memoriál Františka Veverky - Hrádek

Memoriálu se zúčastnilo 7 mužských a 3 ženské týmy. Běžely se dva pokusy s mašinou PS 12 bez úprav a s úpravou. Naši kluci zaběhli časy 20:81 s. a 17:83 s. Družstvo D 20:69 s. a 20:17 s. Nejlepší čas měli pánové z Hrobic a to 16:05 s mašinou bez úprav. Ženy dokončily útoky v časech 23:97 s. a 22:39 s. Tento čas nás poslal na stupně vítězů.

7.5. v 10:00 LPO Svinčany

Požárních útoků ve Svinčaněch se zúčastnilo 17 mužských a 9 ženských týmů. Pánové se umístili s časem 20:65 s. na osmém místě. Ženám stačil čas 39:29 s. na sedmé místo.

13.5. v 21:00 LPO Slepotice

21.5. v 9:30 LPO Rohovládova Bělá

28.5. v 10:00 LPO Čeperka

4.6. 13:00 Memoriál – Pohránov

10.6. v 21:00 LPO Strašov

Na noční útoky do Stašova přijelo 19 mužských a 10 ženských družstev. Naši kluci se umístili s časem 19:58 s. na jedenáctém místě. První se umístili závodníci z Čeperky (čas 17:01 s.) Ženy si s časem 20:02 s. došly pro zlato.

18.6. Opatovice nad Labem

V Opatovicích byly závody velice komorní. Byly přítomny 4 mužská a 2 ženská družstva. Běžely se dva pokusy a počítal se ten lepší. Kluci se umístili s časem 16:76 s. na třetím místě. První bylo družstvo z Rohovládové Bělé s časem 15:62 s. Děvčata s časem 19:70 se umístily na prvním místě. Kýta byla naše.

3.9. Ohrazenice

V Ohrazenicích soutěžil náš tým D a vybojoval první místo v útocích! V soutěži jednotlivců si první místo odnesl Patrik a druhé Zdenda. Jana byla 8 z 12 - ti mladých mužů.

10.12. Zimní soutěž O vánočního kapra v Prosetíně

V Prosetíně se děvčatům zadařil krásný útok s časem 20:13 a obsadily třetí místo. Kromě poháru si vedoucí družstva (Hanka Špidlenová) vylovila z kádě výstavního kapra. Mužské družstvo obsadilo místo čtrnácté.